Tvárová joga

Ak máte záujem o Kurz tvárovej jogy, teraz ponúkam individuálne online kurzy v cene 29, 90 eur. Pozostávajú z dvoch hodinových sttetnutí cez messenger alebo skipe, materiály k cvikom dostanete v e formáte.

Tvárová joga je zostava cvikov, zostavená na posilňovanie tvárových svalov. Cvičením tejto zostavy dosiahnete spevnenie kontúr, prekrvenie pokožky a rozjasnenie tváre, zdvihnutie kútikov úst, budete vyzerať spokojnejšia, jedným slovom omladnete.

Tvárovú jogu som začala cvičiť minulý rok a nedám na ňu dopustiť. Každodenným opakovaním dosiahnete zmenu, ktorú budete milovať.

Na workshope Vám priblížim význam tvárovej jogy, jej prax. Ukážem Vám pár cvikov, s ktorými už budete vedieť začať tvárovú jogu praktizovať.

Na kurze tvárovej jogy Vás naučím rozcvičku, dennú zostavu, cviky na zosilnenie účinku, dostanete kartičky s cvikmi. Naučím Vás základnú masáž tváre.

Termíny udalostí zverejním na stránke v predstihu.

S myšlienkou začať s tvárovou jogou som sa zaoberala už dlhšie. Roky sa venujem joge a pilatesu a viem, že systematickým prístupom si vieme vylepšiť držanie tela, vieme si spevniť svaly, zhodiť nežiadúce kilá a zmeniť si postavu..

Chce to len disciplínu a vytrvalosť, Moja tvár si už žiadala trocha viac starostlivosti ako doteraz. Pôsobila unavene a skleslo. Dozrel čas na riešenia a keďže joga je mojou láskou, tak som sa rozhodla ísť cestou prirodzenou pre ľudské telo. Moja tvár má zrazu veselší výraz, otvorili sa mi oči a mám ich žiarivejšie. A viem, že už s cvičením neprestanem.

Absolvovala som lektorský kurz u Zuzany Ondrisovej v Face Yoga Institute.

Tvárová joga je technika, ako omladiť tvár a spomaliť jej starnutie. Je to neinvazívny spôsob omladenia tváre. Tak, ako cvičíme telo, môžeme cvičiť tvár a práve tvárovou jogou posilňujeme a tvarujeme svaly na tváry a krku.

Medzi príznaky starnutia patria ochabnuté horné viečka, hlbšia nosolabiálna vráska, ovisnuté kútiky úst, zužujúce sa pery, ochabnuté kontúry tváre a tiež ochabnutá až dvojitá brada a ochabnutý krk.

Cvičením tvárovej jogy nielen posilníte a vyformujete svaly na tváry a krku, ale aj získate svieži a žiarivejší pohľad, zdravú farbu pleti a Váš výzor bude veselší.

Vy sama sa budete cítiť spokojnejšie a šťastnejšia.

Naučím Vás spolu s rozcvičkou základnú zostavu efektívnych cvikov na každodenné precvičovanie celej tváre. Ich správnym precvičovaním si vylepšíte vzhľad tváre a už nebudete chcieť prestať. V základnom kurze sa naučíte aj masáž, ktorou cvičenie tvárovej jogy ešte podporíte.

Základný kurz tvárovej jogy

Vediem základné kurzy tvárovej jogy. Naučíte sa na ňom rannú rozcvičku. Ďalej základnú zostavu cvikov na precvičenie celej tváre. Dostanete kartičky s cvikmi, ťahák na rozcvičku a základnú zostavu. S každou z Vás prejdem individuálne problematické partie a doporučím cviky.

Naučíme sa aj masáž celej tváre. Po absolvovaní kurzu Vás pozvem do fb skupiny, kde Vy môžete posielať Vaše otázky ohľadom cvikov, nájdete tam masáž tváre a budem Vás podporovať pri budovaní si „ závislosti“ na cvičení. Kurz trvá 180 minút, v skupinke je maximálny počet 5 a stojí 49 eur.

Pokročilé kurzy tvárovej jogy

Pokročilé kurzy budú zamerané na problematické partie. Budú v nich cviky na intenzívnejšie precvičenie tváre, ale aj spájanie cvikov.

Individuálne kurzy tvárovej jogy

Ktoré z Vás sa necítia komfortne v skupinke, môžu si rezervovať individuálny základný kurz. Kurz potom bude trvať max. 90 minút a cena je 49 eur.