Tvárová joga

S myšlienkou začať s tvárovou jogou som sa zaoberala už dlhšie. Roky sa venujem joge a pilatesu a viem, že systematickým prístupom si vieme vylepšiť držanie tela, vieme si spevniť svaly, zhodiť nežiadúce kilá a zmeniť si postavu.. Chce to len disciplínu a vytrvalosť, Moja tvár si už žiadala trocha viac starostlivosti ako doteraz. Pôsobila unavene a skleslo. Dozrel čas na riešenia a keďže joga je mojou láskou, tak som sa rozhodla ísť cestou prirodzenou pre ľudské telo. Moja tvár má zrazu veselší výraz, otvorili sa mi oči a mám ich žiarivejšie. A viem, že už s cvičením neprestanem.

Absolvovala som lektorský kurz u Zuzany Ondrisovej v Face Yoga Institute.

Tvárová joga je technika, ako omladiť tvár a spomaliť jej starnutie. Je to neinvazívny spôsob omladenia tváre. Tak, ako cvičíme telo, môžeme cvičiť tvár a práve tvárovou jogou posilňujeme a tvarujeme svaly na tváry a krku.

Medzi príznaky starnutia patria ochabnuté horné viečka, hlbšia nosolabiálna vráska, ovisnuté kútiky úst, zužujúce sa pery, ochabnuté kontúry tváre a tiež ochabnutá až dvojitá brada a ochabnutý krk.

Cvičením tvárovej jogy nielen posilníte a vyformujete svaly na tváry a krku, ale aj získate svieži a žiarivejší pohľad, zdravú farbu pleti a Váš výzor bude veselší.

Vy sama sa budete cítiť spokojnejšie a šťastnejšia.

Naučím Vás spolu s rozcvičkou základnú zostavu efektívnych cvikov na každodenné precvičovanie celej tváre. Ich správnym precvičovaním si vylepšíte vzhľad tváre a už nebudete chcieť prestať. V základnom kurze sa naučíte aj masáž, ktorou cvičenie tvárovej jogy ešte podporíte.

 

Ak máte záujem o kurz tvárovej jogy, dohodneme si termím.

Doprajte si aj vy ten pocit vyzerať lepšie : )  

Kurzy prebiehajú každú nepárnu nedeľu!