Zuzka a jóga

Jóga je pre všetkých a hlavne s radosťou a úsmevom…pre mňa je jóga zábava. Počas našich spoločných hodín jógy sa snažím preniesť radosť z pohybu, sústredenie sa na dych a úsmev na každú tvár v miestnosti. Rada prepájam pohyb s dychom a tak to na hodinách plynie. Moja FLOW yoga je presne taká. Som Zuzka, inštruktorka jógy, manželka, mama, nadšenkyňa prírody, filozofie zero waste a veľmi kreatívna osoba :))

 

osobitne o flow joge

 

Spojenie pohybu tela, plynutia dychu, vedomého si prežitia okamihu a uvedomenie si seba samého. To je flow yoga.
Prechádzame jógovými asánami v rytme nášho dychu. Niekedy je hodina pomalšia, kedy zotrváme v pozíciách dlhšie, inokedy plynie dynamickejšie. Hodina je prispôsobená jednotlivcom v skupine, môžete si vybrať z jednoduchších prevedení pozícií alebo aj z tých pokročilejších.
Začíname úvodnou pranajámou (dychovým cvičením), kde sa naladíme na dych a svoje vnútro, pokračujeme úvodným rozhýbaním sa a následne vinjasou (plynulým prechádzaním asán) a v závere nás čaká celotelová relaxácia.
Po dobu 60 minút Vás Flow yogou prevedie inštruktorka Zuzka.

 

o jóge pre mamičky s deťmi

 

Jóga pre mamičky s deťmi je venovaná mamičkám :), ktoré sa chcú aktívne hýbať, no nemajú toľko príležitostí. Príďte si zacvičiť jógu aj s vašimi detičkami. Mamky cvičia, detičky sa môžu zatiaľ pri nich hrať alebo si zacvičia tiež. Nebojte, deti jógou žijú, ak keď ju nepraktikujú na podložkách ako my dospelí. Nebudú sa nudiť. Ak by sa, radi ich do cvičenia zapojíme:)
Žime jógu, veďme deti k zdravému životnému štýlu, veďme deti k jóge, žime aj my zdravým životným štýlom.

 

Malí jogíni...
Jóga pre deti má mnoho benefitov. Ten najkrajší je.. “Ak by všetky deti cvičili jógu, na svete by bol mier.”
“Malí jogíni” je jóga pre všetky deti, ktoré sa chcú jógou zabaviť, zacvičiť si, spoznať nových kamarátov,… Jóga pre deti prebieha hravou formou, kde si osvojíme jednoduché jógové pozície, zabavíme sa rôznymi hrami, budeme dýchať a naučíme sa relaxovať.
Doprajte svojim deťom ten najkrajší krúžok na svete:)